O nás

 Taneční studio Naima nabízí:

– kondiční lekce tance s názvem taneční dril, kde využíváme rozmanitých tanečních stylů (bellydance, flamenco, tribal fusion, bollywood a další) a zaměřujeme se na zlepšování fyzické kondice, správné držení těla, techniku jednotlivých tanečních prvků a jejich kombinací a též na nácvik choreografie pro dané čtvrtletí

-kurzy klasického španělského flamenca – technika dupů, práce paží, choreografie

-kurzy tanečního stylu tribal fusion – více info o tomto stylu v sekci Kurzy

– možnost zakoupení permanentky na celé taneční čtvrtletí za výhodnou cenu (viz Kurzy) nebo navštěvování jednotlivých  lekcí formou open class v ceně 150,- Kč za lekci (taneční dril) a 170,-Kč (flamenco)

studio vybavené zrcadly, samostatnou šatnou a soc. zařízením

– zájezdové víkendové semináře s bohatým programem (tanec, aerobic, aqua-aerobic,…)

– pořádání tanečních seminářů ve Vašich prostorách (cena dohodou)

– skupinová i sólová vystoupení na různých společenských akcích

soukromé lekce v ceně 360,-Kč za lekci (60 min.)

 

Kde nás najdete?

Zobrazit mapu

Studio Naima se nachází na trase Jesenice u Prahy – Kamenice, v obci Želivec – cca 500 m od zastávky PID Sulice, Želivec, Mandava.

Podrobný popis příjezdové trasy Vám ráda vysvětlím na tel. 606 159 200, či prostřednictvím e-mailu.

 

Lektorky

Monika

Pohybové a taneční aktivity mě provázejí již od útlého věku (moderní gymnastika, lidové tance). Břišnímu tanci se intenzivně věnuji od roku 2002, vzdělávala jsem se u českých i zahraničních lektorů (prof. Dr. Hassan Khalil, Sharon Kihara, Agni, Patricie Procházková, Drahomíra Křivohlavá, Alsia, Manuela,…). Zamilovala jsem si i další taneční styly, zejména tribal fusion, kde je kladen důraz na přesné provedení jednotlivých figur. Pro zpestření tvořím i choreografie v tanečních stylech arabské flamenco, bollywood nebo gypsy.

Od roku 2008 tančím též španělské flamenco v tanečním studiu Peňa Flamenca pod vedením Dity Kándlové a Lenky Glassnerové. Flamenco mimo jiné nabízí i mnoho inspirace a tím velmi obohatilo můj taneční projev.

Vlastní taneční lekce vedu od roku 2004. Na každou sezonu připravuji nové choreografie, které naše žačky mají možnost předvést na každoročním představení našeho tanečního studia.

Jméno Naima znamená ve volném překladu „potěšení, osvěžení, pohodu a půvab“ a mým přáním je, aby právě tato slova vyjadřovala pocity, které si ženy budou odnášet z hodin tance…

Markéta

V tanečním studiu aktuálně vedu lekce klasického španělského flamenca, kterému se aktivně věnuji od roku 2008. V kurzu se vždy věnuji technice dupů a paží a ucelené choreografii, která je vystavěna obvykle pro celý blok trimestru. V rámci lekce vás doprovodím na cajon či se vy naučíte velmi potřebné palmas, neboli tlesky, kterými pak můžete doprovázet při tanci ostatní.

Mým cílem je předat pozitivní energii a radost z tance. Přijďte se přesvědčit, těším se na vás!