Kurzy

Aktuální lekce:

  • čtvrtek 18:25 – 19:25 flamenco
  • čtvrtek 19:35 – 20:35 taneční dril  (tribal fusion, tabla, muzikálový tanec)

 TRIBAL FUSION

Tento jedinečný a osobitý taneční styl se vyvinul z ATS (american tribal style) spojením s dalšími styly. Používají se v něm jak prvky orientálního tance, tak mnoha dalších stylů (break dance, flamenco, balkánský styl,…). Tančí se na rozmanitou hudbu, při tanci se zapojují svaly celého těla, důraz je kladen na držení těla a práci paží. V kurzu se budeme věnovat technice tance a následně připravené choreografii. Předchozí taneční zkušenosti jsou výhodou, ne však podmínkou!

V rámci „tanečních drilů“ se věnujeme mnoha tanečním stylům (bellydance, tribal fusion, arabské flamenco, bollywood, gypsy) a používáme efektní rekvizity (závoj, hůlku, vějíř, prstové činelky).

V kurzech španělského flamenca se zaměřujeme na techniku dupů a kroků, práci paží, a dbáme též na správné držení těla.

Na každou sezonu pro vás vymýšlíme nové choreografie a připravujeme taneční vystoupení našich studentek.

Vedle běžných kurzů vypisujeme během roku také speciální „mini“ kurzy a semináře s konkrétním tanečním zaměřením.

Permanentky jsou vystavovány na tato tři taneční čtvrtletí:

– podzimní (září – prosinec)

– zimní (leden – březen)

– jarní (březen – červen)

Permanentka se vystavuje na celé čtvrtletí a platí se nejpozději do dvou týdnů od začátku čtvrtletí. Speciální „mini“ kurzy a semináře vypisované nepravidelně během roku se hradí zvlášť.

Do kteréhokoliv kurzu se lze přihlásit i v průběhu čtvrtletí, cena permanentky pro pravidelné kurzy bude s ohledem na zbývající část čtvrtletí upravena (platí pro nové zájemkyně), jinak lze samozřejmě lekce platit jednotlivě (taneční dril 170,-Kč, flamenco 190,-Kč), stejně jako v případě již probíhajícího „mini“ kurzu se speciálním zaměřením.